28 листопада 2022 року завершився конкурс «Учитель року» у номінації «Правознавство», який тривав з 14 до 26 листопада. 22 педагоги з різних областей України виборювали звання кращого вчителя правознавства України. Конкурс відбувався у дистанційному форматі.

Учителі в різноманітних випробуваннях продемонстрували глибину знань з предмета, презентували власну методику викладання на майстер-класах, відповідали на складні запитання журі.

Крапку у змаганнях поставило випробування «Урок» у дистанційному форматі. Найкращим уроком, за думкою журі, визнано урок Островської Світлани Демидівни, учителя історії та правознавства Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради Донецької області, яка за загальним рейтингом посіла другу позицію і стала лауреатом!

28.11.22

Наша колега продемонструвала неабияку витримку, уміння тримати удар, зібраність, творчість, невтомність, креативність. Сміливо і впевнено вона вийшла  на професійний ринг і якнайкраще продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне шанобливе ставлення до своєї роботи та учнів.

Шановна наша колежанко! Правознавчий марафон «Учитель року − 2022» завершено. Прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків. Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу. Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин. Нехай Вам щастить у всьому!

Висловлюємо щиру вдячність команді, що підтримувала і консультувала вчителя. Віримо, що перемоги на освітянській ниві наближують нашу Велику Перемогу!