У листопаді 2022 року для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) відбулися навчальні семінари з проєктної діяльності та робототехніки у межах проєкту «Створення міжрегіонального освітньо-ресурсного центру», що впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу. До роботи долучилися керівники Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники закладів освіти та педагоги Донецької області.

rMIe1Y0

Під час роботи учасники ознайомилися із новітніми технологіями STEM-освіти, розглянули алгоритми створення учнівських проєктів. Окремо зосередилися на застосуванні сучасного лабораторного обладнання для навчальної та дослідницької діяльності. Також учасники ознайомилися із можливостями створення проєктів із робототехніки та 3D-моделювання.

hfFPIOH

d2UoVOf

«Об'єднання зусиль задля відновлення освітнього  потенціалу України, та Донеччини зокрема, − наша спільна мета. Подібні заходи надають комплексну різновекторну допомогу дітям, батькам, педагогам у розв’язанні актуальних питань освітнього процесу», − зазначив тренер Віктор Шабанов, регіональний координатор напряму STEM-освіти, професор кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат біологічних наук, доцент.

z1pzPNd

Проєкт «Створення міжрегіонального освітньо-ресурсного центру» реалізовується ГО «Збалансований розвиток – Схід» у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

trKJCMx

Усі світлини.