Турбуючись про адаптацію та відновлення стану дітей і батьків, які перебувають у місті Мирнограді, практичний психолог Алла Безугла та вихователь-методист Алла Литовченко ЗДО № 6 «Мальвіна» протягом 3 місяців (лютий – квітень) провели 7 зустрічей програми ігрового кейса «Несприятлива погода» для розвитку універсальних навичок (cross-cutting skills) адаптації та відновлення у несприятливих обставинах дітей 5-7 років. Авторка програми – Валентина Поуль, завідувачка кафедри педагогіки та психології Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка психологічних наук, доцентка.

y7FbtD9

Враховуючи умови воєнного стану та безпекову ситуацію в місті, щотижневі зустрічі проходили в пункті незламності, у теплому дружньому колі та стали справжньою важливо необхідною підтримкою дітей в адаптації до умов сьогодення. Під час зустрічей діти за підтримки своїх батьків опановували навички дихання («ПРОКАЧАЙСЯ!» PUMP UP), створення власного плану безпеки в несприятливих обставинах («ПЛАН БЕЗПЕКИ!» START UP), способів заряджатися й відновлювати свій стан («ЗАРЯДЖАЙСЯ!» POWER UP), а також вправлялися в навичках просити та пропонувати допомогу («ПРИЄДНУЙСЯ!» JOIN UP). І діти, і дорослі тренувалися у використанні набутих умінь, розв’язуючи різноманітні життєві завдання квесту разом із Беллі та Громом («ДІЙМО!» ACT UP).

DaHrtP3

Апробація програми ігрового кейса «Несприятлива погода» проводиться з метою надання ефективної психолого-педагогічної допомоги учасникам освітнього процесу в межах дослідно-експериментальної діяльності регіонального майданчика з теми «Технології психологічного супроводу конструювання поведінкових моделей особистості у несприятливих обставинах».

EkmYv09

Пишаємося натхненною працею колег у складних ситуаціях!

Разом крокуємо до перемоги, сприяючи підтримці та відновленню наших дітей та їхніх батьків!

65uhKw5