16 листопада – Всесвітній  день гудзика!

16 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбувся челендж, присвячений Всесвітньому дню гудзика. До заходу долучилися вчителі Торецької, Покровської, Вугледарської, Білозерської, Добропільської, Дружківської, Гродівської, Курахівської,  Краматорської, Новогродівської, Мирноградської,   Лиманської, Сіверської, Миколаївської, Олександрівської, Мангушської, Селидівської, Очеретинської, Костянтинівської, Мар'їнської територіальних громад. У заході взяли участь більше 100 педагогів.

Гудзики  відбивають окремі аспекти життєдіяльності нашого суспільства. На військовій формі були одні ґудзики, на дитячих куртках використовували з написом «юність». Імовірно, у кожного збереглися  ґудзики зі старенького маминого халата, зі шкільних форм, з улюблених речей тощо.  Вони - витвір мистецтва: кристали, форма у кожного різна, з різними позначками.

Світлана Панченко, методистка відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, зазначила, що вчителі та їх учні охоче залучилися до свята, представивши відеоролики у різноманітних форматах: анімації, майстер-класах, складання особистих віршів. Захід інтегровано з мистецькою, історичною, іншомовною (англійською) та мовною освітніми галузями, використанням  різних технологій та напрямів проєктно-технологічної діяльності здобувачів освіти. У змісті відеороликів було зосереджено увагу на національно-патріотичному  та  екологічному  вихованні, що є результатом дотримання компетентностей Держаного стандарту базової середньої освіти.

 «Вчителі, як ґудзики…» Головне – разом до перемоги!  

Матеріали можна переглянути за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1E90deuyv_qZjQKH5BoaRWKWzfegeyiBH?usp=sharing