15 та 16 березня 2023 року в м. Мукачево та м. Солотвино для педагогів Закарпатської області та освітян-ВПО проходили семінари з низки актуальних питань, зокрема увага приділялася нормативно-правовим питанням, а також вивченню державної мови як засобу соціалізації ВПО.

QWGHR22

Під час роботи розглянуто проблемні питання, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, перебуваючи в місцях тимчасового проживання. Окрім цього, увагу зосереджено на питанні взаємодії з органами державної влади та міжнародними організаціями щодо соціалізації ВПО в умовах воєнного стану, зокрема на нормативно-правовому забезпеченні та порядку звернень. Окремо педагогів ознайомлено з можливостями отримання додаткової консультаційної допомоги.

a6QWYKN

DiWp9LL

PYOHwFG

Учасникам запропоновано тренінгові вправи щодо ефективних практик вивчення державної мови. Усі охочі долучилися до фейсбук-групи «СловоДвір» та телеграм-каналу освітнього хабу «Донеччина», де регулярно публікуються корисні дописи та анонси заходів.

R8Dm9hY

Проєкт «Створення міжрегіонального освітньо-ресурсного центру» реалізовується ГО «Збалансований розвиток – Схід» у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за сприяння Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Фотоальбом.