У межах проєкту «Створення міжрегіонального освітньо-ресурсного центру» 14 березня 2023 року в м. Ужгороді проведено семінари «Соціалізація внутрішньо переміщених осіб: освіта, благополуччя, супервізія». Заходи об’єднали освітян Закарпаття та внутрішньо переміщених педагогів, які тимчасово мешкають у Закарпатській області.

dn3pSvn

У межах роботи увагу було зосереджено на емоційному здоров’ї учасників освітнього процесу. У ході ігрових практик і різноманітних активностей — «Знайомство», «Діаграма уподобань», «Майстер-шеф» та «Зорепад емоцій» —  учасники семінарів вчилися знаходити шляхи для особистого добробуту та підтримки близьких.

82shRX2

На рефлексивному етапі освітяни ділилися власними враженнями й дякували за практичні рекомендації та запропоновані практики щодо відновлення внутрішнього ресурсу.

qSmck1L

Проєкт «Створення міжрегіонального освітньо-ресурсного центру» реалізовується ГО «Збалансований розвиток – Схід» у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за сприяння Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Jb7o7oU

Фотоальбом.