У сучасних умовах, коли активно впроваджується дистанційна або змішана форма навчання, нам потрібні інструменти, які б полегшували працю педагогів при навчання онлайн і офлайн. Тому 17 берзня 2023 року відбувся вебінар для консультантів ЦПРПП, керівників МО, учителів математики з теми «Цифрові інструменти в освіті».

Модератором зустрічі була Світлана Воробйова, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій ДонОблІППО, яка привітала присутніх, окреслила мету та завдання вебінару, акцентувала увагу на теоретичних засадах застосування цифрових інструментів для організації дистанційного навання.

Олена Пилипчук, завідувач відділу STEM-освіти та інформаційних технологій ДонОблІППО, ознайомила учасників із методикою створення інтерактивних робочих аркушів LiveWorksheets, які індивідуалізують процес навчання, зацікавлюють темою уроку та активізують пізнавальну діяльність учнів. Показала, як звичайні сторінки перетворити в інтерактивний матеріал для самоперевірки.

Ірина Волошина, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій ДонОблІППО, висвітлила платформу thinglink, яка дозволяє створювати інтерактивні плакати, що містять весь необхідний навчальний матеріал на одному екрані. Також були проаналізовані деякі цифрові інструменти Google у діяльності вчителя.

Участь у вебінарі сприяла формуванню інформаційних компетенцій і якісному застосуванню викладачами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в організації навчального процесу та викладанні математики.

З матеріалами і фото можна ознайомитися за покликанням: http://surl.li/foarg