20 вересня 2023 року в межах обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» продовжив роботу кластер «НУШ: мистецтво фасилітації» під керівництвом Тетяни Колган, доцента, кандидата педагогічних наук, декана факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

На третьому занятті «Час спробувати фасилітацію на практиці» освітяни ознайомилися з таким інструментом фасилітації в освітньому процесі, як «Кругла методика». Практично відпрацювали такі прийоми, як «Вітальна дошка», «Парковка ідей» та безпосередньо стали учасниками Круглої методики.

У другій частині зустрічі обговорили практичні напрацювання учасників лабораторії за чотирма напрямами, а саме: «Конспект уроку з використанням інструментів фасилітації», «Сценарій батьківських зборів або виховної години з використанням інструментів фасилітації», «Сценарій тематичного засідання педагогічної ради з використанням інструментів фасилітації», «Сценарій заходів із використанням інструментів фасилітації щодо підвищення професійної компетентності освітян».

Третій етап роботи кластеру для 33 педагогів області позаду. Попереду – підготовка методичного посібника та евалюаційна зустріч!