24 травня 2023 року в онлайн-форматі відбувся методичний консиліум «Розвиток професійно-педагогічної компетентності вчителя» для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників методично-предметних комісій, учителів трудового навчання та технологій із різних територіальних громад Донецької області. До роботи долучилися 87 педагогів.

Світлана Панченко, методист відділу STЕM-освіти та інформаційних технологій ДонОблІППО, особливу увагу приділила Постанові від 21.08.2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», Положенню про атестацію педагогічних працівників та Професійному стандарту вчителя. Акцентовано на професійній діяльності й розвитку вчителя відповідно до державної політики в галузі освіти та забезпечення якості освіти. Зазначено, що основними видами підвищення кваліфікації в ДонОблІППО є навчання за програмою підвищення кваліфікації, семінари, практикуми, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо.

Елла Даниліна, учитель трудового навчання / технологій Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради, презентувала покроковий алгоритм складання навчальної програми, календарного планування, вимоги до обов’язкових результатів навчання учнів із технологічної освітньої галузі, а також надала зразки об’єктів проєктно-технологічної діяльності за другий семестр і виконання етапів дорожньої карти творчого проєкту.

Рухаємо технологічну освітню галузь, наближаємось до перемоги!

Матеріали можна переглянути за покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1UO1XoeTpqc50Dhv7ak0FkC6B1_ZqdQsR?usp=sharing