19 квітня 2023 року на базі Освітнього хабу «Донеччина» (м. Київ) Центром національно-патріотичного виховання «Незламність» було проведено мінітренінг «Відповідальний громадянин». Учасниками заходу стали 19 педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Лиманської, Торецької, Великоновосілківської, Бахмутської, Селидівської, Слов’янської, Соледарської ТГ Донецької області, які тимчасово перебувають у м. Київ.

VHdaLnL

PXuhWYm

Перед авторами й організаторами тренінгу – Дубягою А. П., завідувачем відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти ДонОблІППО; Золотар О. В., методисткою відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти ДонОблІППО – стояло завдання надати можливість освітянам оволодіти практичними навичками проведення заходів із учнівською та батьківською спільнотою в інтерактивній формі щодо формування правил мінної безпеки та інформаційної гігієни. Запропонований тренінг покликаний озброїти педагогів знаннями та навичками організації виховної роботи з учнівською молоддю у повоєнний час, особливо на деокупованих територіях.

mJGLUSO

Під час тренінгу різноманітними формами та методами було здійснено мотивацію учасників тренінгу щодо впровадження інтерактивних форм і методів виховної роботи в освітній процес.

FsqOycL

Протягом вправи «За рік після війни я встигну…» педагоги поділилися своїми планами на майбутнє, отримали корисні поради з психологічної самодопомоги.

xmH3awm

По завершенню тренінгу кожен учасник мав змогу висловитися, яка інформація на заході була найбільш важливою, що найбільше зацікавило.

Дякуємо всім учасникам за активність під час тренінгу та теплу атмосферу!

ek8jpyN

Фотоальбом.