21 вересня в Україні та світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням. Це – усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба.

Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку та спокою в країні.

Традиційно відділом мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводиться обласний флешмоб до Європейського дня мов.

Символічно, що в цьому році проведення заходу припало саме на святкування Дня миру. Учителі англійської, німецької та французької мов з учнями різних вікових категорій провели уроки за темою «Код незламності українців». На заняттях акцентовано увагу на національних символах та традиціях; видатних діячах минулого та сьогодення; людях, які прославляли та прославляють Україну тощо.

Уроки спрямовано на формування патріотичних почуттів, усвідомлення національної ідентичності, поваги до героїв, збереження культурних традицій.

Цей захід змотивував кожного не тільки замислитись, але й зробити щось дієве заради спокою на Землі, заради наближення перемоги України, адже найбільше у світі щастя – це мир.

Із творчими звітами учасників можна ознайомитись за покликанням: https://padlet.com/mochikina/21-09-2023-of5kx4gbb2jyk8kr.