25 квітня 2023 року в режимі онлайн відбувся методичний консалтинг «НУШ 6 клас: неперервність, єдність і наступність» для вчителів трудового навчання / технологій з різних територіальних громад Донецької області. До роботи долучилися 72 педагоги.

opxJKIA

Мета заходу: презентація досвіду роботи вчителів трудового навчання пілотних шкіл області щодо наступності 5 та 6 класів технологічної освітньої галузі Державного стандарту базової середньої освіти Нової української школи.

Наступність у роботі освітньої системи, взаємозв’язок мети, змісту, методів і форм навчання, виховання та розвитку дитини з урахуванням вікових особливостей представили вчителі:

Пащенко Тетяна та Безверхній Володимир (Добропільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ»);

evMVIiH

XaHFayO

Дишлюк Ірина (Іллінівський ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов).

Педагоги поділилися власними напрацюваннями щодо викладання предмета технології у 6 класі. Зокрема зупинилися на складанні навчальної програми, календарного планування, системі оцінювання результатів навчання, обраних технологіях та об’єктах проєктно-технологічної діяльності. Окремо розібрали питання створення мультимедійної технологічної карти у смартфоні, можливості різних електронних застосунків, зокрема «Google фото». Крім цього, було представлено навчання поза межами шкільної майстерні й запрошено на уроки майстрів та професіоналів.

PuyRaIS

Світлана Панченко, методист відділу STEM-освіти та інформаційних  технологій, відзначила професійний та творчий потенціал учителів, креативні ідеї педагогічної творчості. Методичний консалтинг сприяв популяризації сучасних прийомів, методів і технологій навчання.

Матеріали заходу можна переглянути за покликанням: https://docs.google.com/presentation/d/14vO2g3B09KLoO1viYCn8ByLTUXt39x4A/edit?usp=share_link&ouid=100429161252581448861&rtpof=true&sd=true