23 листопада на базі Освітнього хабу «Донеччина» Центром наступності освіти Донецького облІППО проведено практикум «Сучасні інноваційні технології в роботі з дітьми дошкільного віку під час дистанційної форми організації освітнього процесу». Захід об’єднав понад 240 освітян області.

3

Алла Сопільник, методистка відділу дошкільної і початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, привітала присутніх та зазначила, що реалії сьогодення вимагають від педагогів нових пошуків, підходів та відкриття нових можливостей забезпечення освітнього процесу.

Альона Смольянінова, вихователь ЗДО №7 «Посмішка» Мирноградської міської ради, розповіла педагогам про цікаві ідеї використання LEGO-технологій під час роботи з дітьми у дистанційному форматі.

2

Секретами використання квест-технології в освітньому процесі поділилась Юлія Дубінінова, вихователь ЗДО № 43 «Колокольчик» Покровської міської ради.

3

Учасники мали можливість поглибити свої знання з використання LEGO та КВЕСТ-технологій під час дистанційної форми організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, власноруч взяти участь у створенні квест-гри «У пошуках Краплинок – друзів Капітошки» та побудувати з LEGO пірамідки, розучуючи віршик, виконати веселу руханку із цеглинками LEGO.

3

Педагоги переконалися в тому, що використання інноваційних технологій дозволяє зробити різні форми організації діяльності дітей динамічними й цікавими.

Щиро дякуємо спікерам за креативні ідеї, цікаву, корисну та дієву інформацію, створену позитивну атмосферу та можливість отримати новий досвід!