15.11.2023 року для вчителів математики організовано та проведено практичний семінар «Готуємось до ЗНО/НМТ: типові підходи до розв’язування задач». Захід об’єднав 192 педагоги Донеччини.

Світлана Воробйова, завідувач відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, привітала учасників і звернула увагу на математичну складову НМТ у 2024 році.

1

Ірина Волошина, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, детально проаналізувала завдання НМТ з математики минулого року. Педагоги докладно провели розбір різних типів задач, які можуть зустрітися на тестуванні.

2

Ірина Ердик, учитель математики Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області, ознайомила учасників з особливостями інтенсивної підготовки до НМТ. Презентувала лайфаки, поради, ресурси для підготовки учнів до тесту з математики.

Присутні розглянули типові підходи, які сприяють успішному розв’язуванню математичних завдань, обмінялися досвідом та ідеями щодо підготовки випускників до НМТ з математики.

Учителі поглибили свої знання та отримали конкретні інструменти для підготовки учнів до важливих математичних випробувань. Разом ми зможемо підготувати нове покоління математиків до великих здобутків!

З матеріалами семінару можна ознайомитися за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1QQzjZCVxGbaq1cykm9AmxMznQY2oKUOI?usp=sharing