01 червня 2023 року в дистанційному форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». Учасниками заходу стали понад 100 освітян області, відповідальних за організацію виховної роботи на місцях.

OJKzGjX

Модераторка заходу: Золотар Олена – методистка відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У ході презентаційної сесії розглядалося питання нормативно-правового врегулювання питання зазначених дат, були окреслені виховні мотиви. Протягом заходу акцентовано на особливостях проведення заходів до цих дат, необхідності кооперації з психологічною службою та діалогу з батьками. На цих питаннях зосередив увагу у своєму виступі Дубяга Андрій, завідувач відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

6F4frIo

Білоконь Олена, методистка відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, познайомила учасників з особливостями підготовки та проведення заходів, присвячених Дню вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, формами та методами їхнього проведення. Протягом виступу порекомендувала медійний продукт, який стане в пригоді під час підготовки та проведення заходів.

20YW2sL 

Чаплик Наталя, заступниця директора з НВР Комунального закладу «Верхньокам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області, у своєму виступі «Використання можливостей додатків Google для створення інтерактивних подорожей, інформаційних листів про загиблих від російської агресії» анонсувала проведення онлайн-заходів в інтерактивній формі (ігри, квести, флешмоби, вікторини), запропонувала варіант проведення Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у формі створення інтерактивного дайджесту з використанням Google-карти.

O057z2i

По завершенню заходу учасники зазначили його практичну значущість, отримали матеріали, які стануть у пригоді під час підготовки та проведення заходів, присвячених Дню вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

FRwajyW

З матеріалами заходу можна познайомитися за покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1Af8kxcJzqC3RDBJZxs86JtkUuE4f6anQ

Фотоальбом.