24 квітня 2023 року  відбулося друге онлайн-заняття обласної творчої групи для філологів-україністів щодо створення електронного навчально-методичного посібника «Створення дидактичних матеріалів екологічного спрямування до уроків української мови» у 5 класі НУШ.

DBO7hn0

Для аналізу виконаного завдання зібралося 13 словесниць області. Олена Головіна, методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під керівництвом Світлани Гарної, завідувача відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидата педагогічних наук, ознайомила учасниць з аналізом створених методичних матеріалів, розповіла про різновиди диктантів та особливості їх розробки. Перетнувши екватор занять, педагогині загалом упоралися із попередніми завданнями, але попереду – доопрацювання та коригування.

OwPJpFL

Засідання групи – це не лише підвищення рівня методичної компетентності, але й можливість саморозвитку й самореалізації. Працюючи над створенням дидактичних матеріалів екологічного спрямування до уроків української мови в 5 класі Нової української школи, учасниці діляться власним досвідом роботи зі створення якісного освітнього контенту, який дозволить учням у цікавій формі вивчати мовний матеріал і формувати любов до природи рідної землі.

YQVgFCu