28 квітня для директорів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників проведено планову вебнараду «Вирішення оперативних питань організації роботи ЦПРПП», на якій був присутній 21 директор Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Донецької області. 

3AR9SKq

Завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Гладкова Г. В. ознайомила учасників заходу з графіком роботи другої сесії Дня Директора, висвітлила новини, які з’явились в освітньому просторі останнім часом. Зокрема було ухвалено Кабінетом Міністрів України «Концепцію безпеки закладів освіти» (розпорядження від 07 квітня 2023 р. № 301-р), затверджено План заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. До того ж було представлено загальноукраїнський експеримент із впровадження змішаного формату навчання у школах України в межах інноваційного освітнього проєкту «Організаційно-педагогічні умови впровадження змішаного формату навчання здобувачів закладів загальної середньої освіти», який розпочато у 2022 році. Також було повідомлено про створення кафедрою управління та адміністрування ДонОблІППО телеграм-каналу для керівників ЗЗСО Донецької області з метою оперативного інформування про поточні обласні заходи, обміну досвідом та цікавими ідеями.

Oir98AC

Традиційно до заходу доєдналася й декан ФПКПП Колган Т. В., яка запропонувала директорам ЦПРПП акумулювати запити та пропозиції освітян Донеччини щодо написання  рекомендацій від ДонОблІППО на 2023-2024 н.р. для різних категорій педагогів для подальшої обробки та відпрацювання цих викликів.

Методист відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Фільчакова Т. В. обговорила з керівниками ЦПРПП стан апробації матеріалів роботи творчої групи «Створення кейсу консультанта ЦПРПП» та подальші алгоритми роботи із цими матеріалами.

На заході також презентувала досвід роботи в Microsoft Teams директор ЦПРПП м. Покровська Лойко О. В., оскільки з вересня 2021 р. усі заклади освіти м. Покровська працюють саме в цьому цифровому просторі. Учасники познайомились із можливостями використання Microsoft Teams у своїй професійній діяльності та роботі закладів освіти.

LqoX0zS

Продовжуємо працювати!

B0RZfJr

Фотоальбом.