28 квітня 2023 р. відбулася публічна презентація електронної версії збірки «Навчаємося викладання "Культури добросусідства" дітям і дорослим», у якій містяться розробки тренінгів для тренерів-викладачів закладів післядипломної освіти, а також учителів і педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

заставка 28.04

Маргарита Араджионі, Голова правління організації «Інтеграція та розвиток», кандидатка історичних наук, керівниця творчої групи та ідеї створення інтегрованого курсу міжкультурної та громадянської освіти «Культура добросусідства», менеджерка освітніх проєктів організації, тренерка в освіті дорослих; провідна фахівчиня Інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України – спікерка цього заходу. У збірці представлені 42 розробки тренінгів для педагогів, які працюють у різних ланках освіти – від ЗДО до передвищої, вищої освіти, а також роботи з батьками.

Донеччину представляли Галина Ломакіна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, проректорка Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, регіональна координаторка реалізації курсу, та Ольга Лаврут, докторка історичних наук, професорка кафедри суспільно-гуманітарної та медійної освіти ДонОблІППО, доцентка, співавторка робочих зошитів та посібників курсу.

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами презентаційного заходу за цим покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1vuxwrMqysESaBEK5nxcCEOZPMh1B418u?usp=sharing