З 11.04 до 13.04.2023 проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Oq2X989

Усім давно відомо, що олімпіада з інформатики є дуже складною та відокремленою від шкільного курсу інформатики. Перш ніж розв’язати задачу з інформатики, учню необхідно побудувати математичну модель задачі, відшукати клас стандартних завдань і алгоритмів, який пов’язаний із цим завданням. Чітко сформулювати базовий клас задачі й тільки потім запрограмувати розв’язання задачі.

Отже, під час підготовки до олімпіади з інформатики необхідно вчити учнів не тільки методів розв’язування задач та основних алгоритмів, а й вмінню керувати своєю діяльністю, розподіляти час на розв’язання кожної задачі, розбивати процес розв’язання задачі на етапи, виділяти певні етапи та виконувати їх. До олімпіади учнів необхідно готувати теоретично, практично й психологічно.

XFCuaoi

За звання найкращого протягом цього тижня змагалися учасники:

  1. Євсєєв Микита Олександрович, учень 9 класу Загальноосвітньої школи I –III ступенів № 9 Покровської міської ради;
  2. Осіпов Дмитро Рафаельович, учень 10 класу Загальноосвітньої школи I –III ступенів № 9 Покровської міської ради;
  3. Ковальова Елла Миколаївна, учениця 11 класу Лиманського навчально-виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Лиманської міської ради.

0YzIwoS

Ознайомитись з умовами та розв’язками задач IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики можна за посиланням https://oi.in.ua/uoi2023.

Цього року цей етап проходив на декількох майданчиках. Учасники з Донецької області перебували за кордоном, тому брали участь в  олімпіаді у м. Варшава (Польща). Учасники щиро дякують організаторам, зокрема громадській організації «Федерація олімпіадного програмування» (голова Антон Ципко) за бездоганну підготовку та проведення олімпіади.

Зичимо нашим учасникам олімпіади міцного здоров’я, успіхів та натхнення! Дякуємо наставникам за професіоналізм у своїй справі.