11 квітня 2023 року відбулося друге заняття кластеру «Освіта 4.0. «Проєктна робота з фондами та організаціями» Обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті». Заняття з теми «Розробка проєкту та обрахування кошторису» об’єднало 16 керівників і педагогів ЗЗСО, керівників та консультантів ЦПРПП з Маріупольської, Покровської, Лиманської, Гродівської, Костянтинівської територіальних громад. Керівник кластеру – Абизов В. Є., завідувач кафедри управління та адміністрування Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

11.04 фото

Метою вебінару було зазначено розвиток підприємницької та проєктувальної компетентностей керівників навчальних закладів, педагогічних працівників шляхом проєктної роботи з фондами та організаціями зі створення структури проєкту та розробки кошторису для залучення ресурсів розвитку учасників освітнього процесу із врахуванням змісту програми «Освіта 4.0».

Учасники заняття вчилися розробляти структуру проєкту та адаптовувати підготований матеріал до вимог грантових програм фондів, якісно готувати аплікаційну форму, концепцію проєкту для отримання гранту. Окремо розглядалися етапи роботи та інструменти з підготовки кошторису проєкту за вимогами грантодавця.

У процесі обговорення учасники лабораторії презентували свої розробки за підсумками першого заняття та отримали такі рекомендації:

1.         Продумати проєкт у тенденції «Освіта 4.0». Розробити структуру проєкту.

2.         Провести розрахунки базового бюджету проєкту.