Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються

здібності, закладені в ній природою.

В. Сухомлинський

470AF7Z

25 квітня 2023 року на базі освітнього хабу «Донеччина» відбувся онлайн-вебінар «Дистанційна освіта: дієві практики та лайфхаки» для вчителів початкових класів. На заході зустрілися понад 100 педагогів дошкільної та початкової освіти, консультанти ЦПРПП із 19 територіальних громад Донецької області. Модератор заходу – Ольга Усачова, методист відділу дошкільної і початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Cl7LXvv

Учасники зустрічі за допомогою інтерактивної дошки Google Jamboard виконували індивідуальні завдання з використанням готових шаблонів. Продовжили знайомство з найпростішими та найзручнішими інструментами, що допомагають педагогам створити навчальні ігри та вправи, швидко здійснити формувальне оцінювання. Також дізналися, де знайти готові інтерактивні ігри, тести та вправи, щоб підготовка до уроків, занять та перевірка завдань не забирали багато часу.

p6Rm3yA

Під час заходу розглянуто, як удосконалити навчальний онлайн-простір, щоб він став максимально ефективним та дружнім для кожного здобувача освіти.

Отже, продовжуємо працювати для успіху кожної дитини та країни в цілому!

kTRQNdZ