20 квітня 2023 року фахівці Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти провели четверте відкрите консультування в межах онлайн-студії «Освіта для всіх. Практика інклюзії» за темою «Як організувати якісну роботу команди психолого-педагогічного супроводу». Метою зустрічі стало ознайомлення учасників вебінару із сутністю командної роботи щодо супроводу дитини з ООП і розподілення обов’язків та відповідальності між фахівцями. Кількість зацікавлених учасників становила 213 осіб.

zDDL3Zn

В умовах воєнного стану, коли освіта Донеччини працює в дистанційному форматі, вкрай важливо зберегти команду. Спираючись на слова Сенеки «Коли корабель не знає, куди пливе, ніякий вітер не буде йому попутним», керівник має розуміти свою важливу роль в освітньому менеджменті при формуванні команди психолого-педагогічного супроводу та організації її ефективної роботи.

rH9cmkn

dPX7y6Y

fdOAowh

Головна ідея будь-якої командної роботи полягає в тому, щоб сильні сторони одних учасників команди компенсували слабкі сторони інших. У такий спосіб кожен з її членів «підсилюється» іншими. Командна робота – справа, яка комусь дається легко й просто, а комусь – важко. Тому для роботи в колективі потрібно вміти домовлятися з людьми, доносити інформацію й аргументувати свою точку зору. Для цього необхідно організовувати онлайнові спільні зустрічі, тренінги, ігри, проведення дозвілля як для педагогів, так і для дітей задля підвищення змістовності та спрямованості внутрішнього життя колективу.

OEwKg1J

Учасники заходу поглибили знання про принципи командного підходу в роботі та отримали практичні поради, як сформувати стосунки та ефективну взаємодію під час освітнього процесу.

3erg2vy

r0ssrqG

Із матеріалами заходу можна ознайомитися за покликанням:

GrnvubC