17 березня відбулась онлайн-нарада щодо обговорення реалізації І (організаційно-підготовчого) етапу інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» (накази МОН України від 10.08.2022 № 741 та від 31.01.2023 № 103).

Організатори заходу – Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд освітніх ініціатив» – запросили до участі у нараді координаторів від 10 областей України, які беруть участь у реалізації даного інноваційного освітнього проєкту.  

Учасники обговорили хід реалізації І етапу проєкту, зокрема створення та функціонування STEM-центрів регіонального та локального рівнів на базі закладів освіти України як хабів освітніх хай-тек Національного освітнього технопарку та їх локальних філій (мережеві ресурсні центри) в умовах реформування освітньої галузі, упровадження Концепції «Нова українська школа», цифровізації та цифрової трансформації у воєнний час.

Від Донецької області спікером був Віктор Шабанов, проректор з навчально-методичної роботи Донецького обласного інституту післядиплрмної педагогічної освіти, регіональний координатор STEM-освіти в Донецькій області. Він презентував досвід педагогічної спільноти Донеччини з питань упровадження STEM-освіти, зокрема в умовах дистанційного навчання, звернув увагу учасників на виклики, пов’язані з наслідками воєнної агресії та окреслив перспективи розвитку STEM для майбутнього.

Фотоматеріали...