22 травня 2023 року відбувся онлайн-урок із цифрової безпеки для дітей 12-15 років, що продовжив серію уроків «Школи блогерів безпеки» у межах освітньої ініціативи «Безпечна школа онлайн».

Онлайн-урок було присвячено темі «Твоя інформаційна безпека. Безпечно спілкуйся і дій в інформаційному просторі». Його провела для учнів 7 класу навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області Заборонок Олена Миколаївна, учитель математики, класний керівник.

Учні розмірковували над питаннями про значення інформаційного простору в наш час для кожної людини, про небезпеки, які можуть очікувати користувачів інтернету, про те, як захистити особисті сторінки в мережі. Учитель познайомила дітей із соціальними мережами, створила ряд проблемних та ігрових ситуацій, які сприяли осмисленню учнями, що профіль у соціальній мережі є особистою власністю, цифровим будинком кожного користувача. Учні виконали ряд інтерактивних вправ, які сприяли формуванню навичок безпечного спілкування в соціальних мережах, за допомогою сучасних онлайн-інструментів Кahoot, Тeamspolls, Learning Apps, Jamboard, Wordwall.

Діти визначили алгоритм дій щодо безпеки власного цифрового простору, які стали особливо актуальними у зв’язку із повномасштабним вторгненням рф на територію України.

Відеозапис онлайн-уроку можна переглянути за покликанням:  https://youtu.be/2kI1YayayUg

Покликання на перелік уроків «Школи блогерів безпеки»:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDKdnpqOZcKPEuDgDT5gn89XSizRTSdJA