Відділом розвитку особистості Донецького обласного ІППО розпочато цикл консультаційних нарад щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у територіальних громадах для організаційно-методичної підтримки представників громад області, які опікуються проведенням олімпіад на місцях.

22 листопада 2023 року організовано першу онлайн-зустріч, на якій спікерами виступили Галина Ломакіна,  проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, відповідальні за організацію і проведення олімпіад працівники Донецького облІППО – Ольга Лаврут (історія), Марина Мочикіна (іноземні мови), Ірина Волошина (математика).

Консультаційна нарада стосувалася проведення ІІ етапу олімпіад з історії, математики, німецької та французької мов, які відбудуться, відповідно до наказу ДОН ОДА, цієї суботи, 25 листопада 2023 року. До зустрічі приєдналося близько 80 представників 40 громад Донецької області, на якій обговорювалися питання проведення інтелектуальних змагань із зазначених навчальних предметів у дистанційному форматі, дотримання принципів академічної доброчесності, надання звітності, розглядалися особливості завдань з кожного предмету тощо.

Учасники консультаційної наради отримали відповіді на запитання, які виникали у них упродовж підготовки до проведення олімпіад. Щира подяка всім учасникам онлайн-наради за небайдужість та активність!