Кожен із нас пам’ятає ще зі школи, що слова «ручка», «ключ», «коса» мають кілька абсолютно різних значень. Це омоніми – слова-близнюки. Учасникам Центру вивчення державної мови «СловоДвір» для внутрішньо переміщених осіб тепер відомо про омоніми набагато більше: словодворівці вміють розрізняти омофони, омоформи та омографи; знають, до яких словників можна звернутися за потреби.

17.05 1

На черговому занятті, яке відбулося 17 травня 2023 року, викладачка – методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, заслужений учитель України Тетяна Байдаченко – запропонувала перевірити знання з уже вивчених тем. Учасниці успішно подолали тести з розрізнення однозначних та багатозначних слів, завдання з добору синонімів. Не менш вдалим виявився пошук омонімів, співвіднесення слів із зображеннями. Приємно відзначити, що наш колектив об’єднав відмінників!

17.05 3

За свідченнями самих учасників, заняття в Центрі є не тільки корисними, але й приносять задоволення від спілкування з однодумцями – теплого, доброзичливого.

17 05 23

Відділ мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного ІППО вітає нових учасників Центру «СловоДвір» та запрошує зацікавлених осіб навчатися.