Сьогодні, 17 листопада, відбулося урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» на Донеччині. Після заходу учасники всіх номінацій  взяли участь у конкурсному випробуванні «Тестування».

До участі у конкурсі в номінації «Географія» долучилося 26 найкращих географів області, професіоналів високого класу та своєї справи, які впроваджують в освітній процес власні педагогічні ідеї.

З вітальними словами до учасників звернувся голова журі Віктор Шабанов, проректор з науково-методичної роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат біологічних наук, який  зазначив, що всі учасники мають цікаві й перспективні педагогічні традиції та успішно реалізовують сучасні педагогічні практики. Зі словами підтримки виступила методистка відділу природничих дисциплін ІППО Олена Саматова, яка зазначила, що попереду у конкурсантів участь у цікавих, непростих випробуваннях, дала настановчі рекомендації щодо проходження конкурсних випробувань та побажала всім учасникам плідної та творчої роботи.

За результатами першого дня змагань визначені кращі географи, яких запрошено до участі у наступному конкурсному випробуванні.

Конкурсантів  в номінації «Образотворче мистецтво» привітав завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та медійної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук Ігор Ціко,  який побажав успіхів на шляху до перемоги, невичерпної енергії та наснаги у здійсненні творчих намірів. Після мотивуючої вступної частини семеро учасників змагань пройшли випробування «Тестування» на платформі дистанційного навчання, під час якого продемонстрували фахову майстерність, знання з методики викладання предмета.

«А що ж людина? Живе на землі. Сама не літає. А крила має», – писала видатна поетеса сучасності Ліна Костенко. Це твердження довели сьогодні 45 учительок-філологинь, учасниць конкурсу в номінації «Українська мова та література».

Зі словами вітання та побажаннями успіхів звернулася до товариства Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти Донецького облІППО, кандидатка педагогічних наук, фіналістка всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року».

Сьогодні учасниці познайомилися з членами журі та перевірили свої професійні знання, пройшовши фахове тестування. За результатами роботи в наступному змаганні братимуть участь 30 педагогинь.

Комп’ютерне тестування у номінації «Фізика» проводилось на платформі Moodle і його метою стало оцінювання конкурсантів щодо фахових знань із предмету, методики викладання, психології та педагогіки. До випробування активно та своєчасно долучилися всі 13 учасників.

Перший конкурсний день завершено. Попереду – непростий, але, безперечно, цікавий, насичений, неповторний шлях випробувань та самовдосконалення! Бажаємо всім учасникам наполегливості в досягненні мети, креативності для її практичного втілення та успіхів у випробуваннях!