27 квітня 2023 року відбувся третій онлайн-урок «Школа блогерів безпеки» для учнів початкової ланки з теми «Подорож у світ безпеки».

4MplBo9

Заняття для учнів 4 класу Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради Донецької області провела Полякова Марія Миколаївна, учителька початкових класів, сертифікована тренерка з мінної безпеки, менторка з програми проєкту «СпівДія заради дітей», який реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд “СпівДія”».

2B1Whcq

Онлайн-урок був присвячений правилам збереження життя та здоров’я, безпеки в інтернеті.

jx0Y7t1

На початку зустрічі учні з’ясували поняття про ознаки вибухонебезпечних предметів, місця та правила безпечної поведінки. Під час уроку виконували завдання для справжніх рятувальників.

У віртуальній лабораторії вчителька демонструвала експерименти для візуалізації якостей небезпечних предметів. Діти залюбки виконували інтерактивні вправи на платформі Wordwall.

ycvNiTj

Під час різних активностей учні набули навичок медіаграмотності й визначили алгоритм дій щодо безпеки власного цифрового простору.

LN51r9a

Креативні агенти-блогери безпеки готові поділитися своїми знаннями із рідними та друзями про правила безпечної поведінки та кібербезпеки.

1ak0YbF

Відеозапис онлайн-уроку можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/Ay9toswgaZ8

Покликання на перелік уроків «Школи блогерів безпеки»:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDKdnpqOZcKPEuDgDT5gn89XSizRTSdJA

RItiVQT