24 квітня  2023 року відбувся онлайн-урок «Безпека в моїй оселі» для дітей 12-15 років, що продовжив серію онлайн-уроків «Школа блогерів безпеки» у межах освітньої ініціативи «Безпечна школа онлайн». Урок для учнів 7 класу Добропільського навчально-виховного комплексу  «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області провела Істоміна Олена Леонідівна, заступник директора з виховної роботи, класний керівник.

v9mp0Is

Онлайн-урок «Безпека в моїй оселі» було присвячено узагальненню уявлень дітей про можливі небезпеки та їх наслідки. Під час уроку учні уточнити уявлення про ситуації, які можуть загрожувати здоров’ю та життю людини в побутових умовах;  відпрацювали  алгоритм дій у разі потрапляння в небезпечну ситуацію; виконували інтерактивні вправи з допомогою сучасних онлайн-інструментів Mentimeter, Learning Apps, Jamboard. Спільно з учителем діти дійшли висновку, що вміння помічати й запобігати небезпеці в побуті –  актуальна навичка в умовах дистанційного навчання, коли більшість учнів залишаються вдома самі.

QWY28ZE

MJ1Ohp6

Участь у проєкті надихнула учнів і педагога ініціювати створення сторінки у Facebook, якій дали співзвучну назву «Школа блогерів безпеки НВК № 4 м. Добропілля». Створення дописів / повідомлень – цікава й захоплива справа, яка об’єднала дітей в прагненні поширювати важливу інформацію про безпеку в повсякденному житті.

ZYwMYJa

Відеозапис онлайн-уроку можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/kh72imJVmhw

Покликання на перелік уроків «Школи блогерів безпеки»:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDKdnpqOZcKPEuDgDT5gn89XSizRTSdJA