Триває подорож Центру вивчення державної мови «СловоДвір», що працює в межах освітнього хабу «Донеччина», країною мови. 25 жовтня учасники дослідили явище чергування приголосних звуків.

Запросила всіх у мандри викладачка – методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, заслужений учитель України Тетяна Байдаченко, а гідом виступила вчителька української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель Шандриголівського ліцею Лиманської міської ради Олена Лещенко.

На напрочуд насиченому й динамічному занятті Олена Іванівна презентувала найпоширеніші випадки зміни приголосних. Тема складна й об’ємна, тож на допомогу не забарилися сучасні освітні інструменти. Словодворівці попрацювали на дошці Jamboard, удосконалили навички написання слів на різних онлайн-платформах: LearningApps, Wordwall, На Урок.

Святий Августин писав: «Світ – це книга. І хто не подорожував по ньому – прочитав у ній тільки одну сторінку». Відділ мовно-літературної освіти Донецького обласного ІППО дякує Олені Лещенко за заняття й запрошує охочих подорожувати країною мови. Гортаймо сторінки лінгвістичних мандрів разом по середах за покликанням https://meet.google.com/tjx-hibd-nka!