За участі голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка в День Соборності України студентство Донецької області взялося за руки у живому онлайн-ланцюзі. Локації працювали у Покровську, Києві, Кропивницькому та Хмельницькому.

wxkIvGv

Захід об’єднав молодь Маріупольського державного університету, Маріупольського будівельного фахового коледжу, Донецького державного університету внутрішніх справ, зокрема й студентів, які борються за незалежність і цілісність України у лавах Збройних сил. До роботи долучилися й працівники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У вітальному слові очільник області наголосив, що Україна є і залишається соборною державою, а українці – сильна та потужна нація, яка мужньо відстоює простір європейських цінностей та засади демократії на всіх фронтах. Також Павло Олександрович зазначив, що потенціал молоді має велике значення для нашого регіону, тож із боку облдержадміністрації будуть створені всі умови для самореалізації кожного і кожної.

0b3YCkg

Здобувачі освіти, викладачі та керівники зазначених вишів ділилися власним досвідом організації навчання на нових місцях, участі у громадському житті, волонтерському русі, служби у ЗСУ. Обмінювалися думками щодо післявоєнної відбудови Батьківщини, жваво обговорюючи ідеї для майбутніх спільних проєктів. Також студенти мали нагоду поставити голові облдержадміністрації запитання й отримати вичерпні відповіді.

Зустріч у теплому колі ще раз підтвердила, що в єдності – сила! Тож маємо ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати та робити сильнішими.