18 січня 2023 р. для фіналістів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Фізична культура» проводився фінальний етап конкурсного випробування «Урок». Мета випробування: практично продемонструвати елементи реалізації перспективного педагогічного досвіду вчителя, індивідуальні особливості педагога-митця, педагога-професіонала, педагога-людини, індивідуальний стиль діяльності та своєрідність моделі навчання, педагогічні знахідки й авторські методичні прийоми, професійну компетентність.

VpQDhhc

Протягом уроку учасники на рівні спілкування «учитель-учень» намагалися поступово перейти на більш глибокі взаємостосунки, адже лише за повної гармонії з учнівським колективом можна створити позитивні умови для навчального процесу, досягти очікуваних успіхів у результаті навчання.

dhgVVN4

І фіналісти виправдали очікування журі. Конкурсанти продемонстрували педагогічну майстерність в організації освітнього процесу в дистанційному режимі та показали високий рівень уміння адаптації власної педагогічної ідеї на уроках фізичної культури з урахуванням вікових особливостей учнів. Усі конкурсанти оригінальними прийомами створювали позитивний настрій на уроках, використовували різноманітні методи та форми роботи.

Крім цього, у цей день шляхом жеребкування 4 учасники другої групи в номінації «Початкова освіта» обрали завдання для випробування «Урок» (визначення класу, предмету/курсу, теми, номеру виступу):

1. ЯДС. 1 клас. Органи чуття – наші помічники (Борисова М.).

2. Математика. 2 клас. Дія ділення. Задачі на ділення на рівні частини. Задачі на дії різного ступеня (Канурна Ю.).

3. ЯДС. 4 клас. Будова рослин. Лікарські та отруйні рослини (Дорохова Л.).

4. Українська мова. 4 клас. Пригадую вивчене про прикметник (Карпенко Т.).

vuMdtYl

Учасники першої групи продемонстрували уроки:

1. Навчання грамоти. 1 клас. Речення розповідні, питальні й окличні (без уживання термінів). Тема для спілкування: «Дитячі ігри» (Рюмшина В.).

2. ЯДС. 2 клас. Країна героїв. Небезпечні знахідки (Міщенко Т.).

3. Українська мова. 4 клас. Фразеологізми-антоніми. Фразеологізми-синоніми (Токарєва В.).

4. Математика. 4 клас. Ділення з остачею. Складання виразів за схемою. Виготовлення макета фігури (Серьогіна Е.).

cVIEUNj

Випробування тривають, з кожним днем наближають учасників конкурсу до урочистої церемонії закриття. Бажаємо всім перемоги!

Фотоматеріали.