Тривають конкурсні випробування першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель  року – 2024», які буде завершено 15 грудня, коли Донеччина дізнається імена кращих в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво, «Українська мова та література», «Фізика».

Конкурсанти в номінації «Фізика» перейшли на другу сходинку конкурсних випробувань: протягом 22 та 23 листопада вчителі презентували членам фахового журі власний  педагогічний досвід з організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання  у конкурсному випробуванні «Я так роблю».

Протягом двох днів конкурсанти уміло демонстрували свої педагогічні ідеї, креативність та знання, показували широкий спектр методів, форм, засобів, що дозволяють розкрити неповторність, педагогічний талант і головне – здібності учнів. Адже найважливіше завдання педагога – навчання, виховання, допомога у становленні особистості підростаючого покоління.

23 листопада відбулося третє  конкурсне випробування  в номінації «Образотворче мистецтво».

Випробування «Практична робота» ставило за мету перевірити володіння конкурсантами методикою ведення педагогічного малюнка, уміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації образотворчої діяльності на уроці.

Очікуємо на результати, вболіваємо, підтримуємо колег! Бажаємо учасникам натхнення та успіхів!