21 березня 2023 року для консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та вчителів хімії Донецької області відбувся вебінар «Особливості оцінювання на уроках хімії». Захід об’єднав 85 освітян із 13 територіальних громад. Активними учасниками обговорення стали вчителі Андріївської, Краматорської, Дружківської, Іллінівської, Костянтинівської, Новодонецької, Олександрівської, Святогірської та Слов’янської територіальних громад.

2023 03 21 1

Організатором заходу виступила Людмила Прядко, методист відділу природничих дисциплін Донецького ОБЛІППО, яка наголосила на тому, що проєктування освітнього процесу за допомогою інноваційних технологій – це необхідна умова сучасної освіти, дотримання якої дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів. Виходячи із цього, питання вебінару було зосереджено на практичних аспектах організації навчальної діяльності з біології, хімії за допомогою інноваційних інструментів 2023.

Учасники вебінару розглянули особливості оцінювання на уроках хімії,  отримали рекомендації з розвитку пізнавального інтересу, творчих та інтелектуальних здібностей здобувачів освіти, мали змогу підвищити  рівень професійної кваліфікації, поділилися практичним досвідом.

Очікуваний результат вебінару – це спрямування педагогів на впровадження освітніх інновацій, спонукання вчителів до творчого пошуку нових методів та ідей вдосконалення освітнього процесу.

З матеріалами заходу можна ознайомитися за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1dlPsRJmBu1--1LU80CpCSbz98Ul6T73T?usp=sharing