Відповідно до плану роботи ДонОблІППО 12 травня для директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову вебнараду «Вирішення оперативних питань організації роботи ЦПРПП», на якій були присутні 20 директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників та 4 представники осередків освіти територіальних громад Донецької області.

QPpeGfK

До участі у вебнараді було запрошено керівника Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки, помічника ректора, доцента кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету Колган О. В., яка презентувала роботу та досягнення саме Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки, а також запросила до співпраці в реалізації спільних цікавих проєктів цього напряму.

p9zOYhC

qdupug1

До заходу долучилася методистка відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Золотар О. В., яка розповіла про рекомендації від департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації щодо закінчення 2022-2023 н. р. та проведення свята Останнього дзвоника.

Завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Гладкова Г. В. поспілкувалася щодо поточних організаційних моментів спільної роботи. Зокрема було обговорено підготовку до Конгресу освітян Донеччини, що заплановано на серпень, а також висвітлено різні новини освітянської спільноти України: Міністерство освіти і науки презентувало рекомендації  на тему «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої  освіти: вимірювання та механізми подолання», також МОН пропонує для громадського обговорення проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти. Проєкт розроблено відповідно до Оперативного плану Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом МОН від 10 січня 2023 року № 15. Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються у довільній формі до 06 червня 2023 року. Було зазначено також, що з 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Традиційно на нараді працювала і декан ФПКПП ДонОблІППО Колган Т. В., яка обговорила з директорами  ЦПРПП особливості Дайджесту на 2024 рік.

xFz95Y8

Учасники заходу активно ставили запитання спікерам та обмінювалися власним досвідом.

Фотоальбом.