26 травня відповідно до плану роботи ДонОблІППО для директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову вебнараду «Вирішення оперативних питань організації роботи ЦПРПП», на якій були присутні 19 директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників та 4 представники осередків освіти територіальних громад Донецької області.

 

До участі у вебнараді було запрошено проректора ДонОблІППО Ломакіну Г. І., яка познайомила з результатами моніторингу щодо вивчення рівня наявної сформованості предметних компетентностей в учнів 8, 10 класів закладів загальної середньої освіти Донецької області, який було проведено з метою виявлення прогалин у вивченні учнями окремих тем навчальних програм, що виникли у зв’язку з непередбачуваними та особливими умовами навчання в період воєнного стану.

Завідувач відділу нормативно-правового забезпечення освітньої діяльності та атестації педагогічних кадрів Коваленко О. В. розкрив питання проведення атестації педагогічних працівників за новим положенням про атестацію, відповів на запитання, які цікавили учасників заходу.

Батюков О. Г., завідувач відділу сталого розвитку громад, прокоментував деякі нормативні документи, які викликали запитання та потребували уточнення.

Завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Гладкова Г. В. та методистка відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Фільчакова Т. В. поспілкувались щодо поточних організаційних моментів спільної роботи, зокрема було обговорено підготовку до проведення секції ЦПРПП на Конгресі освітян Донеччини, який заплановано на серпень.

Учасники заходу активно ставили спікерам запитання та обмінювалися власним досвідом.