Представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь у робочій нараді з міжнародними партнерами щодо проєктування та планування співпраці по підготовці вчителів для Народних вищих шкіл та інших форм просвітницької діяльності спільно з кафедрою освіти та освіти дорослих факультету поведінкових наук та навчання Університету Лінчьопінгу (Швеція) та партнерами з України та Литви.

Модераторами зустрічі виступили Даніель Бладх, аспірант кафедри освіти та освіти дорослих Університету Лінчьопінгу (Швеція), та директор британської консалтингової компанії Harthill Consulting» Анастасія Некрасова (Швеція).

На зустрічі українські партнери проєкту проінформували про інформаційну діяльність Української мережі Більдунґу, спрямовану на розповсюдження нордичного досвіду неформальної розвиваючої освіти дорослих, та про діяльність першої Народної вищої школи в Україні. Шведська сторона презентувала загальну інформацію про річний і дворічний курси підготовки вчителів для Народних вищих шкіл. Сторони обговорили ключові відмінності сучасної української практики неформальної освіти дорослих та шведського сталого руху Народних вищих шкіл, що налічує 150 років, необхідні кроки для адаптації програми під українські реалії та теми наступної зустрічі, що відбудеться у травні. 

Скрин 1 робоча нарада 20.03