12 травня на базі Освітнього хабу «Донеччина» в місті Києві відбулося свято до Дня матері. У ньому взяли участь учні та їх батьки з Лиманської громади.

Wc5Ead6

До організації заходу долучилися працівники відділу мовно-літературної та мистецької освіти ДонОблІППО, а провели зустріч Марина Мочикіна,  методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, Сергій Гарний, методист відділу дошкільної та початкової освіти, та Анастасія Чередниченко, студентка Донбаського інституту техніки та менеджменту.

8sdJdDy

3IISNxn

Усі присутні дізналися про історію виникнення Дня матері, який уперше відзначили в США понад 110 років тому. Ця ініціатива знайшла широку підтримку, і наразі свято відзначається у багатьох країнах світу в різні дати, аби вшанувати матусь і подякувати їм за любов, турботу, підтримку й тепло, які вони невтомно дарують своїм діткам.

MhRC4Er

Учасники заходу взяли участь у конкурсі поезій про матерів, а переможці отримали в подарунок книжки українських письменників.

uSoi1tN

CEsFggb

Після цього діти створювали подарунки та листівки для мам, бабусь та  сестричок.

hPsvZhp

День матері –  це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву й любов. Тому не забудьте привітати своїх найрідніших та подарувати їм щастя!

xJ4ICjw