20.04.2023 року підбито підсумки ХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка проходила на базі Рівненського облІППО протягом 18-20 квітня 2023 р. Уперше олімпіада відбувалась у дистанційному форматі.

wIZ9XqF

Команду Донеччини представляли учні, які отримали найбільші бали під час відбірково-тренувальних зборів:

Швець Дар’я, 8 клас, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Покровської міської ради Донецької області;

Моденко Богдана, 9 клас, Добропільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів  – дошкільний навчальний заклад»  Добропільської міської ради Донецької області;

Іванова Ніколь, 10 клас, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Покровської міської ради Донецької області;

Алєксєєв Андрій, 11 клас, Олексієво-Дружківський навчально-виховний комплекс № 14  Дружківської міської ради Донецької області.

GC3oUIq

Учнів чекали складні випробування: практичний і тестовий тур, які передбачали вміння аналізувати ситуацію сьогодення, проводити історичні паралелі, робити політичний, економічний, правовий та історичний аналіз гіпотез та висловлювати власну думку, аргументуючи її історичними фактами.

Для участі потрібно було не тільки підготуватися учням, але й забезпечити відповідні умови для проходження випробувань. Щиро дякуємо педагогічним колективам, батькам, нашим колегам з обласних інститутів Волинської та Київської областей за подолання технічних викликів. Виступ команди Донеччини в цілому можна вважати успішним, але не всім вистачило досвіду участі в змаганнях такого рівня.

Щиро вітаємо Іванову Ніколь та Алєксєєва Андрія, які стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з історії та отримали дипломи ІІІ ступеня! Вдячні Швець Дар’ї та Моденко Богдані, які гідно представили Донеччину під час олімпіадних випробувань. 

yM4ATSG

fiIezTW

Велика подяка вчителям наставникам: Дрюк Тетяні Григорівні, Неговоровій Тетяні Миколаївні, Шинкаренко Ірині Валентинівні, Василенко Тетяні Сергіївні.

Віримо в Україну, наближаємо нашу перемогу!