З 20.04 до 22.04.2023 проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у дистанційному форматі на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Новий формат проведення олімпіади дещо змінив підхід до її організації, форми і вимоги до виконання завдань.

Zqqf5uN

Серед 127 учасників за звання найкращого хіміка протягом цього тижня змагалася команда Донецької області:

Саєнко Лілія, учениця 11 класу Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області;

Раміханова Камілла, учениця 9 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського;

Шаркович Уляна, учениця 8 класу Авдіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області.

Деякі учасники Донецької області перебували за кордоном, тому брали участь в олімпіаді у місцях проживання. Учасники щиро дякують організаторам за бездоганну підготовку та проведення олімпіади.

Участь в олімпіаді – це неоціненний досвід,  цікава робота, яскраві емоції, можливо, й перший крок до майбутньої професії. Дякуємо нашим учасницям та зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення! Дякуємо наставникам за професіоналізм у своїй справі.

MyF5oQw