22 січня 2023 року відбувся ІІ тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології – захист проєктів, який пройшов у режимі відеоконференції на платформі Meet.

Ex2B8ZQ

За результатами І туру та попередньої заочної оцінки проєктів до участі у ІІ турі було запрошено 9 юних екологів: 4 учні 10 класу, і 5 одинадцятикласників.

Тематика проєктів цьогоріч, як завжди, була різноманітною і актуальною: оцінка якості ґрунту та води, вермикультивування як спосіб екологічного відновлення ґрунтів, використання олійних рослин для оцінки токсичності нафтозабрудненого ґрунту тощо. Цього року до традиційної тематики екологічних проєктів додались теми, пов'язані із впливом війни на екологію Донецької області.

QWL2YoM

Всупереч війні, відключенням електроенергії та інтернету олімпіада відбулася, тому кожен з учасників олімпіади – уже переможець. Юні знавці екології продемонстрували власну обізнаність у предметі, науковість і творчість, готовність долати перешкоди, справжній український гарт.

8CzZ5Uk

Очікуємо на результати роботи журі та чекаємо продовження олімпіадного марафону, який продовжать наступного тижня знавці німецької, французької мов, інформатики, економіки (28,29 січня).

Фотоматеріали.