13 березня 2023 року підбито підсумки проведення відбірково-тренувальних зборів з математики та астрономії. Метою тренувальних зборів був відбір команди Донецької області з математики, астрономії на IV етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, а також підготовка учнів на наступний етап олімпіади. Персональний результат  учасника формувався як сума результатів за всі контрольні роботи протягом зборів. Заняття на зборах проводились онлайн із застосуванням різноманітних інтерактивних технологій. Також учні отримували завдання для самостійного опрацювання. Відбірково-тренувальні збори мотивували учнів до самовдосконалення.

Чотири дні поспіль юні фізики готувалися до наступного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики на відбірково-тренувальних зборах в онлайн форматі. Для учнів такого роду випробування було вперше. Під час зборів учні проходили тестування та розв’язували задачі з фізики. Збори допомогли проаналізувати потенціал учнів, попрацювати з учасниками індивідуально, знайти ефективні рішення щодо мотивування учнів задля подальшої самоосвіти.

Завершилися онлайн-збори з хімії, підсумки яких дозволять сформувати команду до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади-2023. Учні займалися з досвідченими тренерами і показали у повному обсязі свій потенціал. Юні науковці готуються до наступного етапу, який обов’язково стане для них переможним.

Добігли кінця й відбірково-тренувальні збори з географії, які також проходили  у дистанційному форматі. До участі в зборах було запрошено учнів,  які були переможцями, III етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та набрали більшу кількість балів. Кожного дня учителями за розкладом проводилися заняття з підготовки до IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Було проведено аналіз помилок завдань III етапу олімпіади. Готували дітей учителі географії Донецької області – Саматова О. В., Добровольська С. В., Санагурська В. М., Кочин Н.О., Новодраг Н. М. та Гур’єва І.В., які мають великі власні досягнення та досягнення учнів - переможців олімпіади з географії.

Після лекцій та практичних занять кожного дня проводився проміжний контроль. Крім того, були проведені вхідна та вихідна контрольні роботи. Під час зборів було забезпечено підготовку учнів за всіма курсами географії. Були проведені лекційні заняття, практичні заняття з розв’язання задач з географії, демонстрація презентацій за деякими темами, що сприяло формуванню предметної компетентності та сприяло розширенню географічного кругозору. Розклад занять був складений таким чином, що передбачав можливість охопити формування основних понять з географії, головні географічні закономірності, географічну номенклатуру та розв’язання практичних завдань.

Збори дали можливість за результатами проміжних та контрольних робіт визначитися з претендентами до команди Донецької області, які братимуть участь у  IV етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Під час відбірково-тренувальних зборів з історії  діти прослухали лекції та попрацювали над завданнями під час практико-орієнтованих занять, які провели для них досвідчені викладачі Донецького облІППО та Донецького національного університету імені Василя Стуса (доктор історичних наук Лаврут О.О. та кандидат історичних наук Мєлєкесцев К.І.), вчителі-практики (Цись Т.Г, заслужений вчитель України, Корінєва О.А., Шинкаренко І.В., Переходова О.І.). Юні історики опрацювали поняття шкільного курсу історії, персоналії, карти, пам’ятки культури, історичні документи та різні форми роботи з ними, виконали п’ять контрольних робіт. Для учасників підготовлено і надано доступ до теки матеріалів зборів. Робота була напруженою і цікавою. Учасники щиро подякували викладачам і висловили бажання брати участь у змаганнях наступного року. А у переможців відбірково-тренувальних зборів попереду напружена підготовка до участі у IV етапі змагань.

Ми віримо в перемогу. Дякуємо всім  вчителям, учням та їх батькам за незмінне бажання навчатись і йти до перемоги! Переконані, що кожен ваш навчальний успіх – це подвиг, адже його ви досягаєте між звукам повітряної тривоги, і продовжуєте вражати своїми результатами!

Фотоматеріали...