11 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО відбулося чергове заняття онлайн-університету «Все про здоров’я» з теми «Прокрастинація, або феномен «відкладання на потім»: причини та шляхи подолання».

Чим прокрастинація відрізняється від ліні? Багато ототожнюють ці два поняття. Насправді, лінь і прокрастинація – абсолютно різні речі, хоча в чомусь схожі й  неподільні. Головна відмінність – наявність діяльності. Якщо лінь – це бажання людини нічого не робити, а тільки відпочивати, лежати, спати, то прокрастинація – активність, спрямована на будь-які дрібниці, тільки б уникнути виконання головного, глобальної дії. Прокрастинаторів важко звинуватити в тому, що вони нічого не зробили, адже насправді вони були зайняті – просто не тим, чим потрібно.

Розпочав вебінар Олексій Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, який ознайомив учасників із «феноменом» прокрастинації, пояснив розбіжності між лінивою людиною й прокрастинатором, розповів про наслідки прокрастинації.  

Афоніна Євгенія, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, надала практичний інструментарій щодо тайм-менеджменту, або керованої прокрастинації. Вона розповіла, як правильно розподіляти свій час, грамотно розставляти пріоритети.

Міщенко Наталя, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, поділилась своїми знаннями з учасниками вебінару  щодо запобігання прокрастинації шляхом позитивного мислення, мотивуючи їх на успіх. Розкрила маленькі, але дуже дієві секрети для досягнення великих результатів.

Наприкінці вебінару прозвучало звернення: «Шановні прокрастинатори! Намагайтеся позитивно мислити. Це допоможе вам системно, планово, натхненно виконувати всі ваші завдання, досягати всіх поставлених цілей вчасно. Бажаємо вам успіху!»

Для тих, хто з певних причини не зміг долучитися до вебінару, є можливість його перегляду в записі за посиланням:  https://youtu.be/Itgs7ZIXG0E