22 березня 2023 року в онлайн-форматі для переміщених педагогів технологічної освітньої галузі Донецької області  було організовано авторський онлайн-простір майстерності «Нові професійні ролі вчителя в умовах НУШ». До заходу долучилися 101 педагог, які зараз перебувають у Київській, Волинській, Чернігівській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Дніпровській, Полтавській, Сумській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях України, та активні учасники Донеччини, а також освітяни з Італії, Іспанії, Японії.

Screenshot 202 1

Світлана Панченко, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій ДонОблІППО, привітала спільноту технологічної освітньої галузі, побажавши творчості й набуття особистого досвіду для впровадження елементів STEM-освіти у практичну діяльність НУШ.

Автори простору майстерності – учителі трудового навчання та технологій Світлана Осподова (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5), Світлана Касьянова (Гродівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів), Наталія Колосовська (Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7) – під час зустрічі презентували елементи STEM-освіти, які можна запровадити на різних етапах проєктно-технологічної діяльності, сучасні інструментарії уроку. Родзинкою заходу стала демонстрація онлайн-сервісів, застосунків, освітніх платформ, які є сучасним і цікавим матеріалом для проведення уроків у Новій українській школі. Учасники онлайн-простору  виконали практичні вправи, які можна  використовувати під час організації проєктно-технологічної діяльності для зворотного зв’язку з учнями під час проведення дистанційних уроків з трудового навчання та технології, а також змогли перейняти на себе роль учнів.

Screenshot 210 1

Подяка колегам за активну участь та схвальні відгуки авторам простору майстерності за змістовність, креативність і творчість!

Рухаємо технологічну освітню галузь – наближаємось до перемоги!

Матеріали можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1UgTS2ojWMOFBEHVkDG2AI5Mj7EvFKkfg?usp=sharing

Screenshot 218 1