Відповідно до плану роботи ДонОблІППО 14 квітня проведено бенефіс методичних ідей «Лайфхаки ефективного зростання: досягнення, реалії та перспективи» з досвіду роботи Олександрівської територіальної громади, до якого долучилися близько 100 учасників. Модератор заходу – куратор громади Світлана Гарна, завідувач відділу мовно-літературної та мистецької освіти, доцент кафедри СГМО, кандидат педагогічних наук.

K8zIdHm

Ірина Седлецька, начальник відділу освіти Олександрівської селищної ради, проаналізувала основні  здобутки освіти Олександрівщини, зокрема: навчання керівників закладів освіти, лайфхаки дошкільної освіти, упровадження інновацій,  організація освітнього процесу в умовах карантину та воєнного стану, результати участі педагогів  в обласних професійних конкурсах, досягнення здобувачів освіти  тощо.

zeGYlNN

Олена Шпак, учителька Опорного закладу Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, провела майстер-клас для учасників заходу.

TYMzMya

Директор Петрівського ЗЗСО Людмила Лупол презентувала досвід роботи закладу щодо організації дистанційної освіти та зосередила увагу присутніх на  використанні онлайн-платформи як можливості створити для школярів безпечне, комфортне середовище з психологічною підтримкою для активної участі в освітньому процесі.

4KC906r

До заходу були запрошені керівники та спеціалісти відділів освіти, керівники та консультантів центрів професійного розвитку, директори ЗЗСО та ЗДО  Добропільскої, Шахівської, Вугледарської, Новогродівської та Покровської територіальних громад. Наприкінці зустрічі вони подякували педагогам Олександрівської громади за презентований досвід організації методичного супроводу освітнього процесу.

I5n1kSG

Освітяни обговорили ті кроки, які бачать основними й першочерговими щодо подолання освітніх втрат у повоєнні часи, адже вже сьогодні ми маємо бути готовими відновлювати освітній процес в очному форматі та напрацьовувати ефективні плани подальших дій.

Запрошуємо всі відділи освіти та ЦПРПП Донеччини підтримати такий освітній флешмоб з обміну досвідом щодо ефективної організації освітнього процесу в громадах. Переконані, що наша тісна співпраця та підтримка – це запорука зміцнення освітнього фронту!

Фотоальбом.