23.03.2023 продовжилася робота Дня директора в ІППО. Ознайомитися з актуальними питаннями у сфері управління освітою сьогодні мали можливість керівники ЗЗСО Краматорської, Торецької, Андріївської, Сергіївської, Курахівської територіальних громад. Захід об’єднав 100 учасників.

Сьогодення диктує свої правила, тож керівникам освітніх установ необхідно завжди бути в курсі найостанніших новин у суспільно-політичному житті країни та володіти найактуальнішими змінами в законодавстві. Допомагають у цьому керівникам освітніх установ саме Дні директора в ІППО, які стали доброю традицією, започаткованою кафедрою управління та адміністрування.

Гладкова Г. В., завідувач відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО, підбила підсумки минулорічного Дня директора, окреслила спектр тем, які розглядатимуться цьогоріч, проінструктувала керівників щодо проходження управлінських практикумів для поглибленого вивчення запропонованих тем.

Про освіту 4.0, зокрема нейромережі, ChatGPT та розумний інтелект, який незабаром стане невід’ємною складовою шкільного життя, розповів Абизов В. Є.Гарна С. Ю. проінструктувала слухачів із підготовки до викладання в майбутніх 6-х класах НУШ, закцентувала увагу на типових помилках закладів при укладанні освітніх та навчальних програм.

Корисну інформацію учасники вебінару отримали від Красуцької І. В., яка надала рекомендації щодо підготовки закладів до інституційного аудиту, зокрема розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.Щербиніна Г. О. розкрила особливості укладання наказів у закладах загальної середньої освіти, надала рекомендації щодо їх правильного оформлення.

Роль резильєнтності в педагогічних колективах розкрила Бобилева Я. В., надавши рекомендації з психологічної підтримки вчителів, які працюють в умовах воєнного стану.

Запрошуємо учасників до більш детального вивчення висвітлених тем на управлінських практикумах, щоб бути в курсі найактуальніших змін у сфері управління освітою!