27.10.2023 р. після урочистого написання Всеукраїнського диктанту оптимістичні та позитивно налаштовані керівники ЦПРПП зібрались на чергову планову нараду під керівництвом завідувачки відділу менеджменту загальної середньої освіти Ганни Гладкової. Захід об’єднав 26 учасників: директорів ЦПРПП та осіб, відповідальних за професійний розвиток педагогів у громадах.

Тетяна Колган, декан факультету ПКПК, доєдналася до наради із відповідями на нагальні питання організації запланованих заходів Донецького облІППО для територіальних громад Донецької області.

Ганна Гладкова обговорила з керівниками ЦПРПП освітні новини, зокрема проведену та заплановану роботу в межах Дня директора, готовність до проведення підвищення кваліфікації за субвенцією НУШ та затверджену Кабінетом Міністрів України постанову про кадровий резерв для закладів освіти деокупованих територій (від 17 жовтня 2023 р. № 1112). Також було зазначено про появу мобільного застосунку «Вивчаю — не чекаю» — інтерактивної гри для учнів молодшої школи, що спрямована на урізноманітнення уроків та є додатковим джерелом отримання знань. За його допомогою діти вивчають шкільний матеріал, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки з математики та української мови.

Методист відділу менеджменту загальної середньої освіти Тамара Фільчакова привітала із затвердженням Вченою радою Донецького облІППО чергового методичного збірника «Кейс консультанта ЦПРПП» та обговорила кроки щодо його цифровізації.

Далі буде!