Навчальний фізичний експеримент забезпечує формування в учнів необхідних практичних умінь, дослідницьких навичок та особистісного досвіду експериментальної діяльності.  У шкільному навчанні ця форма роботи реалізується завдяки демонстраційним і фронтальним експериментам, лабораторним роботам, фізичному практикуму та навчальним проєктам.

21 листопада 2023 року відбулася зустріч, яка була присвячена саме проведенню лабораторних робіт із фізики в умовах дистанційного навчання (модератор – Ольга Олешко). До участі в заході долучилося 72 вчителя Донеччини, які викладають фізику.

Учителі-практики поділилися своїм досвідом проведення лабораторних робіт в умовах дистанційного навчання. Слесь Галина Володимирівна, учитель фізики Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 54 Маріупольської міської ради Донецької області», розповіла про проведення лабораторних робіт як спосіб формування дослідницьких навичок учнів в умовах дистанційної освіти, ознайомила з корисними ресурсами, які вона використовує для пояснення та дослідження фізичних явищ та процесів. Галушко Ірина Миколаївна, учитель фізики Ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 1 Покровської міської ради Донецької області, продемонструвала свої наробки для проведення лабораторних робіт із застосуванням симуляцій та  пакета EXCEL для обробки даних лабораторних робіт із фізики.

Наприкінці заходу учасники дискутували та обмінювалися власним досвідом проведення лабораторних робіт в умовах дистанційного навчання.

Дякуємо вчителям-практикам за педагогічні ідеї, підходи та мотивацію до подальшої плідної праці!

З матеріалами заходу можна ознайомитися за покликанням: http://surl.li/nkzma