08.09.2023 р. під керівництвом завідувачки відділу менеджменту загальної середньої освіти Ганни Гладкової відбулася оперативна нарада керівників ЦПРПП щодо деяких питань організації роботи у новому навчальному році. Захід об’єднав 23 учасники: директорів ЦПРПП та осіб, відповідальних за професійний розвиток педагогів у громадах.

Традиційно доєдналась до наради декан факультету ПКПК Тетяна Колган із роз’ясненнями щодо роботи над дайджестом підвищення кваліфікації на 2024 рік та формування замовлень від педагогів територіальних громад Донецької області на освітні послуги.

Методисти відділу менеджменту загальної середньої освіти Щербиніна Ганна та Фільчакова Тамара обговорили питання організації роботи щодо формування бази даних директорів ЗЗСО та центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Ганна Гладкова анонсувала роботу Дня директора та інших заходів, запланованих відділом менеджменту загальної середньої освіти. Було обговорено також необхідність ретельного опрацювання нормативних документів, які потребують уваги керівників ЗЗСО та педагогів громад, зокрема рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу у 2023-2024 н. р., наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2023 № 1022 «Про забезпечення навчання учнів, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту в закладах освіти країни перебування та України» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 вересня 2023 р. за n 1535/40591). Також до уваги були запропоновані різні джерела з інформаційної підтримки учасників освітнього процесу, зокрема поради Державної служби якості освіти «Як організувати освітній процес в умовах війни» (https://sqe.gov.ua/yak-organizuvati-os vitniy-proces-v-umo/,  Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» (https://www.howareu.com/)  та ін.

Усі учасники заходу позитивно налаштувались на роботу у новому навчальному році, звичайно, у дружній та плідній співпраці з Донецьким облІППО.