3 травня 2023 року відбулося заняття обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті», кластер Єврохаб – модель сучасної комунікації». До заходу долучилися 16 освітян з Білозерської, Добропільської, Мирноградської, Нікольської, Покровської, Торецької, Маріупольської та інших громад Донецької області.

kCyzQd3

Упродовж роботи кластера обговорено такі питання:

  • Актуальність і перспективи участі ЗЗСО у проєктах. Активна комунікація та популяризація інформації – шлях для пошуку партнерів (Бобилева Я. В., канд. пед. наук, доцент кафедри управління та адміністрування ДонОблІППО);
  • Лайфхаки фандрейзингу в навчальному закладі. Ресурси та платформи для міжнародної співпраці та участі в проєктах (Самарська М. В., практичний психолог та вчитель інформатики Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської ради Донецької області).

cQCJlWz

Учасники обласної творчої лабораторії отримали необхідну інформацію, корисні посилання, які стануть у пригоді під час планування й організації роботи, а також долучилися до роботи в Classroom «Єврохаб – модель сучасної комунікації» для спілкування та співпраці.

ximhqRu